Na czym polega personalizacja?

Chcesz zamówić kartki naszego projektu, ale zamiast logo Fundacji św. Grzegorza Wielkiego, wolisz umieścić swoje własne – nie ma problemu. Pozostałe elementy muszą jednak pozostać bez zmian, ponieważ stanowią część projektu, a projekt jest kompozycyjną całością, nawet jeżeli wydaje się bardzo prosty.

Możemy również umieścić w środku kartki życzenia. Poniżej znajdują się propozycje krojów czcionki, jakich możemy użyć, jednak istnieje również możliwość wskazania innego (odmawiamy realizacji zamówień z fontem Comic Sans ze względu na klauzulę dobrego smaku).

 

 
 

 

Na czym nie polega personalizacja?

Jeśli żądane zmiany obejmowałyby zmianę użytej w kartce reprodukcji, typografii (zmiana lub usunięcie napisu na pierwszej stronie, zmiana kroju czcionki w tymże), zmiana kolorów etc, mówimy już o indywidualnym projekcie. To oczywiście też jest możliwe, ale wymaga od nas wykonania dodatkowej pracy, a co za tym idzie, jest dodatkowo płatne. Indywidualny projekt kartki to koszt 120 zł netto. Cena obejmuje jedną propozycję i 3 rundy poprawek.